Naším zámerom je ponúknuť zákazníkom široký sortiment kvalitných slovenských a zahraničných vín v prijemnom prostredí za prijateľné ceny. Vína sa snažíme ponúkať s vysokým štandardom vedomostí o vínach a k tomu prislúchajú zodpovedajúce služby. V súčasnosti ponúkame možnosť ochutnať z výberu 30 vín na pohár a k tomu vyše 300 druhov slovenských a zahraničných vín. Vo vinotéke je Vám k dispozícii  odbornýpersonál a ochotne Vám pomôže pri výbere vína či už na stôl, alebo so sebou.

 

V ponuke máme  popredných slovenských výrobcov, ktorý nás reprezentujú nielen pravidelnou účasťou v Národnom salóne vín Slovenska, ale aj ako oceňovaný účastníci medzinárodných súťaží vín. Zastúpené máme už zavedené vinárstva ako Mrva & Stanko, Repa Winery, Víno Nichta, Karpatská Perla, Martin Pomfy - Mavín, Milan Skovajsa, Juraj Zápražný, Vins Winery a k nim aj vychádzajúce novinky akými sú Miro Fondrk, Chateau Rúbaň, Zámocké vinárstvo, TajnáWinery, Világi Winery a mnoho ďalších.

 

Výber je široký, ideálny pre akéhokoľvekmilovníka vína.

K dispozícii sú tiež darčekové balenia, doplnky k vínnemu servisu, pochutiny, kávaHausbrandt a značkový alkohol.

 

V rámci propagácie sortimentu a vínnýchvedomostí organizujeme riadené degustácieslovenských a zahraničných vín, ktoré zväčša prezentujú samotní vinári resp. zástupcovia vinárstiev (pri zahraničných vínach).

K degustácii sa podáva drobné občerstvenie ako sú variácie syrov, salámov, šuniek s čerstvým chlebom a olivovým olejom. Taktiežponúkame francúzske teriny, čokolády, toasty a viedenské chlebíčky.

 

Organizujeme tiež  súkromné a firemné akcie pre skupiny do 35 osôb (maximálna kapacita miest na sedenie). Priestor vinotéky jenefajčiarsky, je klimatizovaný, k dispozícii je wi-fi, Tv na prezentácie a veľa príjemnej energie k dobrému vínu.

V prípade že chcete zažiť niečo výnimočné a náš priestor je pre Vás príliš malý a očakávanie veľké, tak nás neváhajte osloviť a my pre Vás pripravíme event na mieru. U našich partnerov v slovenských, ale aj zahraničných pivniciach sme vítaný a s nami aj naši hostia